OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





RapidShare

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
speedy
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 40

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 20:55    Temat postu: RapidShare Odpowiedz z cytatem

Znalazłem niedawno taki program do ściągania Rapidshare . Ciekawe czy ktoś już u nas w sieci go testował ,Emula chodzi wolno ale ten może dał by rade szybciej cos ściągnąć ,znajomi są z sieci PROTONET i bardzo go polecają, sam nie wiem.

Co sądzicie ,czekam na odpowiedzi . Smile
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest program tylko server FTP na którym jest praktycznie wszystko... Transfery są ładnie ok 150 - 200kb/s. Tylko jest jeden problem. U nas w sieci jest wewnetrzne IP, wiec gdy np. ja sciagam z rapida, to Ty wtedy nie mozesz. Pozatym, miedzy "sciaganiami" musisz czekac, w zaleznosci od ostatnio pobieranego pliku moze byc 2 min, moze byc 150 min.
Oczywiscie mozna tez kupic premium rapidshare - bez czekania

P.S. Rapid nie ma wyszukiwarki !! sciagasz znajac adres!!
_________________
Pozdrawiam Mati

Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
speedy
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 40

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 23:21    Temat postu: RapidShare Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz,nie instalowałem tego jeszcze wolałem najpierw poczekac na opinie innych czy w ogóle warto.
Jest jeszcze taki program BearShare ,z tego co zauważyłem to muzyke ściaga dosyc szybko, a z filmami bywa różnie raz że nie wszystko mozna znaleźć , no i nie zawsze sie sciagnie to co sie szuka . Pod tym wzgledem na emuli więcej sie znajdzie za to jeszcze wolniej idzie.
Wpisałem żeby ściagało Superman 3 ,a się sciągło Polowanie na druchny,ale w ogóle jest wesoło.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group