OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Restartujący się sam komputer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
popiul24
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 11:57    Temat postu: Restartujący się sam komputer Odpowiedz z cytatem

Witam,od pewnego czasu kiedy zakupilem nowa grafike Nvidia GF 6600GT,komputer przy bardziej zawansowanej grze jak Heroes of Might and Magic V lub CALL OF DUTY 2 sie sam restartuje po jakims uplycieciu czasu gry,strasznie mnie to dobija bo nie wiem gdzie lezy ten sekret samo resetowania,moj brat takze ma ten sam klopot i takze posiada grafike GT6600 tyle ze firmy MSI .PROSZE O POMOC bo juz jestem w desperacji sprzedania tego zlomu na laptopa i wyprucia sie z calych oszczednosci jeszcze raz pomocy!!! Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Don Diego
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 350
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam na szczęscie takiego problemu jednak z analizy różnych wypowiedzi wynika, że może przegrzewać Ci się komputer lub masz "podkręcony" procesor, lub nie wyrabia się zasilacz.
Proponuję jednak poczekać na wypowiedzi ludzi, którzy się na tym znają Idea
_________________
Pozdrawaiam
Don Diego de la Vega
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzesiek
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 167
Skąd: Bloki

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie tez kiedyś komputer sam restartowal.
http://www.osadanet.pl/forum/viewtopic.php?t=704 oto link do tematu na forum Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
popiul24
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3

PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie,tak czytalem juz ten problem kolegi z restartujacym sie komputerem ale on ma inny troche problem tak mi sie wydaje,co do mojego problemu to procesor nie jest podkrecany a zasilacz jest nowy 350W ale moze faktycznie grafika wymaga wiekszego zasilania ....hmmmm... chlodzenie specjalnie dokupilem na procesor firmy Pentagram ktory chlodzi i utrzymuje do 48 stopni .Zaznaczam ze komputer tylko sie resetuje kiedy mam doczynienia z bardziej wymagana grą po uplywie nawet 1h "czeski film" szkoda ze zyjemy w takim swiecie gdzie technologia przewyzsza zwyklego szaraczka Sad i odbija sie to wylacznie na pieniadzach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
popiul24
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rezygnuje z takiego forum ,pomocy tu napewno nie uzyskacie .Zegnam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niektórzy moze nie mieli takiego problemu... ale mniejsza o to mi sie komputer resetował, po wyjsciu z obojetnie jakiej gry, okazało sie ze chipset czy tam mostek na plycie glownej sie przegrzewal i trzeba było zał. radiatorek. A tak po za tematem to jest taka opcja szukaj... temat byl poruszany pare razy.
_________________
Pozdrawiam Mati

Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group