OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





ODZYSKAJ VAT ZA MATERIAŁY BUDOWLANE !!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Rozmówki różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 19:40    Temat postu: ODZYSKAJ VAT ZA MATERIAŁY BUDOWLANE !! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych.

Nie wiem czy wiecie, lecz posłowie pod koniec zeszłego roku przegłosowali ustawę, która umożliwia odzyskanie nam różnicy podatku VAT za materiały budowlane ( te, które po 1 maja 2004 roku zdrożały z 7% do 22%) czyli znakomita większość.
Sprawa jest warta zachodu bo jeżeli remontowaliście swoje mieszkania (domy) w tym okresie, bądź nadal je remontujecie to warto upomnieć się o swoje pieniążki.
Zwrot dot. wydatków za sporą grupę materiałów budowlanych oraz instalacyjnych i jest niezależny od tego czy korzystaliście z ULGI REMONTOWEJ czy nie. To tak jakby odzyskać znowu część kasy za fakturkę, z której udało wam się odzyskać te 19% ulgi zaczynając od maja 2004 jak i cały 2005 a nawet później!

Problem polega na tym, że ustawodawca dał nam pewną możliwość lecz stworzył taki mechanizm (wypełnienie wniosku, załaczników, kserokopie faktur i inne #$@$@!#$!ły) by zniechęcić sporą część społeczeństwa do ubiegania się o swoje.

Ja jednak poważnie zgłębiłem problem, obkułem się i mogę z powodzeniem świadczyć usługi w tym zakresie.
Swój wniosek już złożyłem w US Tarn. Góry.

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany tym tematem chce odzyskać trochę grosza i nie przepłacać w biurach rachunkowych, to czekam na kontakt.

Dodam tylko że jeżeli Wasze wydatki na remonty w ostatnich 2 latach wyniosły choćby tylko 1000 zł i korzystaliście z ulgi remontowej to dodatkowo na podstawie tych samych faktur można wyszarpać od państwa zwrot w wysokości 100 zł !!!
Jeżeli wydatki były większe to........analogicznie więcej.

Żeby nie być gołosłownym załaczam link http://www.mofnet.gov.pl/index.php?wysw=4&sgl=2&dzial=106

Czekając na oferty i pytania

pozdrawiam - Brutus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że albo wszyscy mają sporo kasy, albo nie robił nikt remontów, albo każdy doskonale radzi sobie z wypełnianiem tych #@&%$O&% druczków ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Rozmówki różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group