OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Problem z Stacją CD spowodowany nielegalnością Windowsa ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarlosFCB
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 10

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 2:18    Temat postu: Problem z Stacją CD spowodowany nielegalnością Windowsa ?? Odpowiedz z cytatem

Witajcie mam nagrywarke DVD LG no i wszystko fajnie pięknie itd no i działać działa wszystko poprawnie a właściwie działało. Mam system operacyjny Widnows XP no i nie jest on legalny od dwóch dni wyskakuje mi powiadomienie że system jest nielegalny wyskakuje jakiś błąd sprawdzania autentyczności no ale ok z tym da się żyć prawdopodobnie no ale najważniejsze jest to że zaczeły się komplikacje z moją nagrywarką jako że nie posiadam innego napędu ani DVD ani też CD wszystko jest obsługiwane przez nagrywarke no i tak dziś niestety nie działają w ogóle płyty CD nie wiem czemu ich nie wykrywa i nie widzi a co dziwne płyty DVD chodzą noralnie.

1. Chciałbym zrobić formata ale nie mam jak bo mam windowsa na płycie CD której system mi nie wykrywa więc tego się nie da zrobić raczej więc czy ktoś wie czy może być to związane z tym właśnie że wykryto u mnie nielegalnego windowsa ??

2. Czy ktoś ma może windowsa na płycie DVD może bo nie chce zrobić formatu C i potem nie mieć skąd wgrać nowego windowsa

Z góry dziękuje pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez KarlosFCB dnia Wto Mar 21, 2006 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarlosFCB
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 10

PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc z tego co udało mi się samemu ustalić problem polega na tym że zainstalowałem sobie oprogramowanie "kochanej" firmy microsoft sprawdzające legalność mojego oprogramowania i wyszło jak wyszło że powiadomienie wyskakiwało mi że mam nielegalnego windowsa który w rzeczywistości takim był. Jak udało mi się równierz ustalić jeżeli takie coś zostanie wykryte to blokuje się część funkcji mogą występować problemy z drukarką itd. Otórz w dziale dodaj usuń programy mamy mały programik co się zwie Windows Genuine Adventage Validation Tool no a dodatkowo mamy jeszcze to samo tylko zakończone Notirier czy jakoś tak które nas inforumje że nie daj borze padliśmy ofiarą piractwa. No i o ile Notifiera idzie usunąć i nie wyświetla się komunikat to już Windows Genuine Adventage Validation Tool usunąć nie idzie a przynajmniej ja na to sposobu nie znam.
A teraz motto na dziś jak ktoś będzie miał podobny problem zostaje mu chyba tylko format C, który i ja niebawem zrobie jak będe miał wystarczająco dużo chęci a póki co będe uważał na to co instaluje od naszej ukochanej firmy microsoft
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu masz piracki kod wpisany, bo inaczej by tego nie wykryli.
Ja w ogóle nie instaluje aktualizacji (Microsoft Windows XP sp.1) i nie widzę żadnych problemów z nagrywarką, drukarką itp. itd.
_________________
Pozdrawiam Mati

Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie instalujesz aktualizacji?

Mam nadzieję, że przynajmniej masz dobrze skonfigurowanego firewall'a + antywirusa i nie używasz Internet Explorera lub Outllooka. Twój komputer to jedna wielka dziura w bezpieczeństwie. :]
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojjj Sero nie gniewaj sie Cool
Nie instaluje, bo sam mam piracki windows (kod chyba dobry, ale lepiej nie ryzykować). A co do firewalla to tam... trzeba sciągnąć :]
Nie uzywam IE, ale korzystam z outlooka
_________________
Pozdrawiam Mati

Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się nie gniewam Very Happy.

To Twój komputer, nie mój. Ty ryzykujesz utratą danych, formatem dysku, czy włamaniem na wykorzystywane konta internetowe (gry, allegro, mbank itp)., nie ja. Conajwyżej jak zaczniesz siać wirusami, czy spamem, to trzeba będzie Cię odciąć. Powtarzam: Twoje ryzyko, nie moje. Cool
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oka.
Już mam Firewall'a, teraz potrzebuje tylko jakiegoś dobrego Av
Ma ktoś może juz Nortona 2006 ?
_________________
Pozdrawiam Mati

Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
speedy
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 40

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 18:08    Temat postu: Problem ze stacją CD spowodowany nielegalnością Windowsa Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie wiele osób ma ten problem z tą nielegalnościa i te wkurzające komunikaty podczas załączania kompa.Jest jednak sposób na to :trzeba
odinstalować ostatnią aktualizacje Laughing
najlepiej aby samemu decydować kiedy mają byc instalowane.
Można się obyc bez formatu całego kompa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 17:38    Temat postu: Re: Problem ze stacją CD spowodowany nielegalnością Windowsa Odpowiedz z cytatem

speedy napisał:
W ostatnim czasie wiele osób ma ten problem z tą nielegalnościa i te wkurzające komunikaty podczas załączania kompa.Jest jednak sposób na to :trzeba
odinstalować ostatnią aktualizacje Laughing
najlepiej aby samemu decydować kiedy mają byc instalowane.
Można się obyc bez formatu całego kompa.


Jest jeszcze jeden sposób z podmianą pliku legitcheckcontrol.dll w trybie awaryjnym. Podam więcej info jak to wypróbuję na sobie, bo nie wiem na ile jest skuteczne
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie prościej kupić po prostu tego Windowsa? Odpada problem aktualizacji, pomocy technicznej itp. itd.

Mr. Green
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a weźź będę im kasę dawał, jak na necie są kopie a komp dobrze działa Twisted Evil
_________________
Pozdrawiam Mati

Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group