OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Sieć

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michałek
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 18:41    Temat postu: Sieć Odpowiedz z cytatem

Cześć wam Smile Chciałbym sie dowiedzieć, czy było by możliwe dodanie mnie do sieci. Mieszkam na ulicy Słoneczników a z OsadaNET korzystaja glownie osoby mieszkajace na ulicy Szopena i Kolorowej. Czy dalo by sie zrobic tak zeby u mnie tez podlaczyc OsadeNet ? ile bym musial placic za miesiac i za zalozenie. Z gory thx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michałek
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nikt nic nie odpowiada ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Nie ten dział forum z takim tematem - moderatora proszę o przeniesienie wątku.

2. temat juz był: http://www.osadanet.pl/forum/viewtopic.php?t=106
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Don Diego
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 350
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to nie ten dział - "Giełda" to giełda czyli kup i sprzedaj. Najlepsze byłoby tutaj forum "Stowarzyszenie" jednak nie jesteś członkiem OsadaNET więc nie masz do niego dostępu. Wiec musiałbyś chyba pisać w "Rozmówkach różnych".

Po drugie daj trochę więcj czasu osobom kompetentnym na odpowiedź - trzy godziny to trochę mało na uwagi typu "Czemu nik nic nie odpowieda". Na takie pytanie powinien odpowiedzieć ktoś z Zarządu lub Administracji Siecią, a oni niekoniecznie siedzą teraz przy kompie.

Nie jestem we władzach OsadaNET, ale akurat na to pytanie mogę Ci powiedzieć. Będąc mieszkańcem ul. Słoneczników nie bardzo masz możliwość podłączenia się do naszej sieci, bo działamy tylko w okolicach bloków przy ulicy Szopena i Kolorowa oraz trzech wieżowców w tym rejonie (Miodowa i Al. Kwiatów). Jak na razie to chyba nie mamy w planach rozbudowy w kierunku ul. Słoneczników.
_________________
Pozdrawaiam
Don Diego de la Vega
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michałek
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi kolega mowil ze jakies polaczenie przez radio czy cos :/ nie znam sie i nie wiem ale on mi cos takiego pisal ze niby radiowe polaczenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak wiem coś o sieci na Słoneczników szczególnie na wierzowcach - to jest mój kolega, ta siec jest okropna poblokowane są porty:7000, 7100, 7200. Net chodzi tam wolno a do tego zrywa. Niewiem może jednak przydalo by sie dołączenie 2-części osiedla. Jak np. zebrało by sie kilku ludzi i... poprowadzili by sprawe... ale to działka dla adminów i zarządu:)
_________________
Pozdrawiam Mati

Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolegę

Niestety muszę Cię zmartwić, lecz póki co nie zamierzamy podłaczyć drugiego etapu osiedla - ul. Słoneczników.
Dużo w tej kwestii wyjaśnia powyższa dyskusja jak również link podany powyżej.
Przerzucenie się radiem na Waszą część osiedla spowodować może więcej złego jak dobrego. Jesteśmy już niemile doświadczeni różnego typu radiami oraz jakością połaczenia jaka jest realizowana za ich pośrednictwem. Obawiam się, że jakość naszych "usług" na Waszych zasobach była by dla Was niezbyt zadawalająca - a nie o to nam chodzi.

Sugeruje jak i moi przedmówcy (patrz link powyżej) żeby się zorganizować w konkretną grupkę "zapaleńców", a my takiej zorganizowanej grupie zawsze pomożemy jak tylko będziemy mogli.

Pozdrawaim Brutus - Prezes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michałek
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to co ja mam zrobic ? Innej sieci chyba nie ma na Osadzie Jana :/ Sad No to trudno... bede dalej korzystal z tej 'sieci' o ile tak to mozna nazwac Sad fatalnie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie chcesz coś zrobić to nie ma problemu - pomożemy.

Natomiast jeśli "tylko chciałeś się przyłączyć", to niestety nie da rady. Nasza sieć jest budowana społecznie i już nie bardzo mamy siły, czas i ochotę. Znajdziesz grupkę chętnych do pracy i załatwiania formalności, to masz już 50% sukcesu. Jeśli się chce, to i problemy techniczne da się rozwiązać.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group