OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Problem z uzupelnieniem tuszu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morpheus
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 114

PostWysłany: Pią Lip 22, 2005 18:01    Temat postu: Problem z uzupelnieniem tuszu. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam maly problem i nie wiem jak sobie znim poradzic dlatego prosze Was o pomoc.
Chodzi o to,ze skonczyl mi sie tusz w drukarce HP psc 1315 i chcialem go uzupelnic.W tym celu kupilem tusz (nieorginalny). Wlalem go do cartridge`a i w dalszym ciagu przy sprawdzeniu zawartosci pojemnika z tuszem mam taka sama ilosc jak przed napelnieniem wkladu.
Wyswietla mi sie rowniez info, zebym wymienil wklad.

Czy ktos wie o co chodzi? Jak rozwiazac ten problem?

Bardzo prosze za odpowiedz.
Z gory wielkie dzieki!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anger
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 335

PostWysłany: Pią Lip 22, 2005 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mam ale grunt ze drukuje normalnie więc sie tym zbytnio nie przejmuje chociaż wolałbym zeby wszystko było ok więc również czekam na jakieś opinie
_________________
legalize it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morpheus
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 114

PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Anger za wsparcie duchowe w tych jakze trudnych chwilach! He he he... Smile
A Tak na powaznie to kiedys zauwazylem na forum pewna osobe, ktora zajmowala sie skupempustych tonerow i takich tam innych rzeczy zwiazanych z drukarka
.Moze ona by cos wiecej wiedziala na ten temat i mogla udzielic paru cennych wskazowek co do napelniania cartridge`a ?
Niestety nie iwem o kogo chodzi,tak wiec prosilbym w swoim imieniu o kontakt te osobe na mojego maila morpheus@osadanet.pl A lbo (najlepiej) gdyby mogla umiescic swoje rady na tej tu stronce -wtedy osoby zainteresowane mogylby rowniez sie czegos dowiedziec. Smile

Dzieki !!!
Pozdrawiam Morpheus Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group