OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





HUB DC? Kogos mam jeszcze przekonac?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lesior
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 09 Paź 2004
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 1:41    Temat postu: HUB DC? Kogos mam jeszcze przekonac? Odpowiedz z cytatem

Krzystajac z tego, że jestem na Górach i właśnie mi się skanuje system skrobne pare słów na temat DC HUB.

Moi drodzy. Ja mieszkam juz na stałe we Wrocławiu, gdzie to jestem podpięty do sieci komercyjnej Komnet (www.kn.pl), gdzie oprócz serwerów gier jest też serwer HUB. Ponieważ firma ta ma sporo obszaru Wrocławia opanowane, tak więc postanowiła poszczególne podsieci zlinkować i tak nasz DC HUB jest ogromny! Średnio jest na nim 700 - 1000 użytkowników i ok 10 TB (tera bajtów!) lub więcej. Oczywiście z internetu nikt nie wejdzie. Transfery jak po lokalu. W obrebie jednego osiedla jest ekstra. Linki z innymi osiedlami to juz różnie 100kB/s - 20kB/s.

Tak więc namawiam gorąco! Nie rezygnujcie tak łatwo z tego DC Huba, bo im więcej ludzi będzie go znało, tym lepiej dla nas. Może dorośnie ktoś młodszy, komu będzie się chciało rozbudowywać sieć na dalszą część osiedla (osiedli) i nie wyjedzie na zawsze do Gdańska...

Pozdrawiam
_________________
Lesiorrrrrrr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualne odpowiedzi piszcie tu:

http://www.osadanet.pl/forum/viewtopic.php?p=1218#1218
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group