OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Propozycje
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 17:57    Temat postu: Każdy ma zegarek w domu Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania ze jeżeli chodzi o "zegarki" to fajnie by było gdyby był licznik odwiedzin na naszej stronce. Co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aeee... W dziale "Sieć komputerowa" są dokładne statystyki....
Co, gdzie, kiedy, dlaczego. Kogo to interesuje, może tam zajrzeć.

A tak na boku - 1000 wizyt dziennie to chyba niemało Smile.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomasz
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 89
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla Serka
Sero pytasz o pomysly i kazdy zgloszony pomysl negujesz Smile))
Musisz ustalic procedure np. ktos zglasza innowacje i o ewentualnej zmianie decydujesz Ty i jeszcze piec osob majacych pojecie o robieniu stron, grafikow, itp Bo jesli zostaniesz przy obecnej formie to gwarantuje ze ten temat mozesz juz zamknac. Sam chcialem zglosc pewna zmiane ale po przeczytaniu poprzednich postow odechcialo mi sie.

lol


Uwazam ze nasza strona jest naprawde dobra
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivan napisał:
Pozdrowienia dla Serka
(ciach)


Uwazam ze nasza strona jest naprawde dobra


lizus Razz
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivan, a odczep się. Wink

Odpowiadam negatywnie wyłącznie na wszystkie próby wrzucania na naszą stonę nikomu niepotrzebnych bajerów, w dodatku nie noszących żadnych treści związanych z naszą działalnością. I jakbyś odrobinę chociaż się wysilił to byś zobaczył, że nie tylko ja tutaj tak uważam. Confused

Masz takie grono grafików, webdesignerów w naszej sieci - to proszę bardzo, niech przejmą ode mnie opiekę nad naszą stroną. Na pewno nie może być tak, że kilka osób chce sobie podebatować nad tym "co za bajer by tu jeszcze wrzucić", a ja mam się nadal pod tym podpisywac. Choćby z tego prostego powodu, że tworzenie stron to część mojej pracy zarobkowej i nie będę firmował czegoś co jest niezgodne z obecnymi trendami i w dodatku mi się osobiście nie podoba i NIGDY nie podobało. Evil or Very Mad

Założyłem ten temat, bo chciałem usłyszeć KONKRETNE propozycje. Wcześniej często dostawałem dobre pomysły, a nie było gdzie o tym podyskutować. Przykłady? Proszę: Bjorn i Dick postulowali utworzenie forum - masz je, Lesior przekonał mnie do huba DC - jest uruchomiony. Nawet już na forum - Bjorn chciał w tym temacie, żeby zrobić osobne forum o ciekawych stronach WWW i też jest już założone.

I tak na zakończenie: dzisiaj ONET uruchomił nową stronę główną, która jest... "mniejsza i sprytniejsza" (czytaj: pozbawiona upiększaczy graficznych i bajerów). Zresztą można porównać czym różni się od starej. Wink

Nadal czekam na konkretne pomysły - masz, to dawaj. Idea
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group