OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Propozycje
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2004 23:58    Temat postu: Propozycje Odpowiedz z cytatem

Zmieniłem ostatnio stronę główną, uruchomiłem forum, w planach instalacja huba Direct Connecta.

Czy macie jeszcze jakieś propozycje?
Podyskutujmy o tym.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem - być może podmienię jeszcze program od obsługi poczty przez naszą stronę WWW. Zainstalowany obecnie WebMail jest bardzo ograniczony, a z tego co zauważyłem, to jednak większość osób sprawdza pocztę przez strony WWW, a nie Outlooka i podobne programy.

Też macie takie odczucia? Jak to widzicie?
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od samego początku przy sprawdzaniu poczty przez www nie ma mozliwości odczytania załącznika a także wprowadzenia załącznika do swojego listu wg mnie nad tym można popracować...

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bjorn napisał:
Od samego początku przy sprawdzaniu poczty przez www nie ma mozliwości odczytania załącznika a także wprowadzenia załącznika do swojego listu wg mnie nad tym można popracować...

Brakuje więcej rzeczy - książki adresowej, skrzynki nadawczej, możliwości zakładania własnych folderów, filtrów itp. To wszystko chciałbym dodać, ale nie mam czasu tego pisać samodzielnie i szukam gotowego rozwiązania na wolnej licencji.

Jak znajdę to zainstaluje, ale oczywiście jak zwykle piorytetem będzie jego bezpieczeństwo.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję aby na forum powstał dział o nazwie "Ciekawe WWW" czy coś w tym stylu tam każdy mógłby umieścić ciekawe strony o wszystkim Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2004 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zacznijmy od osobnego tematu - sam założ Smile.
Jeśli się rozrośnie to zrobimy osobne forum.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnimaVitis
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 388
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sob Paź 02, 2004 23:24    Temat postu: bajery na stronie Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka propozycji co do stronki:

- jakis zegarek z data
- wypisanie kto ma imieniny, moze kto z czlonkow osadanetu ma w danym dniu urodzinkii
- wyswietlanie aktualnej pogody, pogody na jutro

pomyslow jest wiele, tylko ze z nimi jest jak z moja wyplata - nastepnego dnia zostaje tylko wspomnienie:)
_________________
pozdrawiam
AnimaVitis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Nie Paź 03, 2004 12:02    Temat postu: Re: bajery na stronie Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy, ale:
a) znajdź na to miejsce i dopasuj do designu strony
b) skąd legalnie weźmiesz dane o pogodzie

Dla mnie to jest przede wszystkim serwis sieci OsadaNET - tematyczny. Ponieważ zalecamy go jako stronę startową, to ma generować się jak najszybciej, być jak najmniejszy (góra te 20-30kB), a co najważniejsze - przedstawiać jasno i czytelnie najważniejsze dla sieci informacje: newsy i artykuły.

Nie jest naszą ambicją przeskakiwanie choćby Onetu - jesli ktoś chce dodatkowych informacji to niech kliknie na odpowiedni link. Dla mnie (nas?) ważniejsze jest, żeby użytkownik nie przeoczył podstawowej wiadomości np. o planowanych pracach w sieci. Data, imieniny, inne "bajery" - nie ma sprawy, ale muszą być tak wkomponowane by nie przesłaniać dostępu do tych najważniejszych informacji i zabierać jak najmniej miejsca.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnimaVitis
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 388
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Nie Paź 03, 2004 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie moze niech beda dwie wersje stronki - z bajerami i bez. Uzytkownik bedzie sam wybieral czy ma uruchamiac (lub tez ustawic jako startowa) powiedzmy www.osadanet.pl/index.php czy www.osadanet.pl/bajery.php
_________________
pozdrawiam
AnimaVitis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnimaVitis
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 388
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Nie Paź 03, 2004 13:46    Temat postu: dlaczego nie ma pajacyka??? Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze jedna sprawe:

Dlaczego PAJACYK gdzies sie zapodzial?? Rozumiem ze nie ma miejsca na promocje naszego FORUM, ale ja wole PAJACYKA!!!. Akcja pajacyka jest jedyna w swoim rodzaju i zawsze jak tylko widzialem tego banerka to klikalem.....
_________________
pozdrawiam
AnimaVitis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Nie Paź 03, 2004 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

animavitis napisał:
W takim razie moze niech beda dwie wersje stronki - z bajerami i bez. Uzytkownik bedzie sam wybieral czy ma uruchamiac (lub tez ustawic jako startowa) powiedzmy www.osadanet.pl/index.php czy www.osadanet.pl/bajery.php

Eeee... Bez sensu. Strona główna powinna być jedna - jednoznacznie wskazująca na to, że to właśnie początek serwisu.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Nie Paź 03, 2004 14:22    Temat postu: Re: dlaczego nie ma pajacyka??? Odpowiedz z cytatem

animavitis napisał:

Dlaczego PAJACYK gdzies sie zapodzial?? Rozumiem ze nie ma miejsca na promocje naszego FORUM, ale ja wole PAJACYKA!!!. Akcja pajacyka jest jedyna w swoim rodzaju i zawsze jak tylko widzialem tego banerka to klikalem.....

Czepiasz się Wink.

Napisałem już cały system wymiany bannerów, więc bedą mogły losowo pojawiać się na naszej stronie. Na razie jednak chcę wyprować FORUM, więc aktywny jest tylko jeden - ten który widać. Sytuacja potrwa jeszcze jakiś czas (minimum tydzień, dwa).
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
seba
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 103
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Paź 04, 2004 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zegarek...
No coz - moze sie czepiam, ale mozna przeciez zobaczyc sobie na pasek zadan, chyba, ze sie nie potrafi, ale taka osoba chyba nie poradzi sobie z obsluga naszego forum Razz

Bajerow nei potrzebujemy - forum ma byc c zytelne i sie szybko ladowac - to jest priorytet...

powiedzialem co chcialem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnimaVitis
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 388
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Paź 04, 2004 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seba napisał:
Zegarek...
No coz - moze sie czepiam, ale mozna przeciez zobaczyc sobie na pasek zadan, chyba, ze sie nie potrafi, ale taka osoba chyba nie poradzi sobie z obsluga naszego forum Razz

Bajerow nei potrzebujemy - forum ma byc c zytelne i sie szybko ladowac - to jest priorytet...

powiedzialem co chcialem Razz


Ten zegarek i inne bajery nie sa do forum, tylko do stronki..... a co jesli ktos ma zegarek z paska wylaczony, lub uzywa jakiegos alternatywnego systemu operacyjnego lub zastepczego shella do widowsa
_________________
pozdrawiam
AnimaVitis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Pon Paź 04, 2004 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to shell nie ma opcji zegarka? I ile osób to dotyczy?
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group