OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





filmoteka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zeus
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 7

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 21:59    Temat postu: filmoteka Odpowiedz z cytatem

Ilu z Was posiada na dysku ciekawą filmotekę? A ilu z Was chciałoby ją powiększyć? Pytania proste i oczywiste. Nie dla mnie jednak ze względu na brak wiedzy niezbędnej do poruszania się po forum i znajdywania Was "oglądaczy".... pokażcie się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anger
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 335

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 22:21    Temat postu: stary... Odpowiedz z cytatem

yo ja chętnie przyłącze sie do klubu melomana-amatora dobrego filmu ...twój topic można rozumieć wieloznaczmie więc sprecyzuj swoje oczekiwania a podam ci ręke ( lub nie podam w zależności od tego o co tak naprawd ci chodzi)
_________________
legalize it ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zeus
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 7

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 21:32    Temat postu: filmoteka Odpowiedz z cytatem

A więc miałem na myśli to, że sam posiadam sporą filmotekę w postaci dvd i innych nośników (lecz nie wiem jak mam to udostępnić) oraz kiedyś łatwiej mi było znależć na naszej sieci filmy i je ściągnąć. teraz jak wszyscy się "ukryli" nie wiem jak mam je znależć, u kogo, i jak je ściągnąć do siebie. To tytułem wyjaśnienia. Czekam na "rękę".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukryliśmy się - jesteśmy teraz na hubie DC++.
Tutaj znajdziesz opis jak się do niego dostać:
http://www.osadanet.pl/samouczek/dcplusplus/

A tutaj trochę informacji na naszym forum:
http://www.osadanet.pl/forum/viewtopic.php?p=61#61
(Jakby były problemy to pisz tam).

Ponieważ temat dotyczy komputerów i sieci, przenoszę go do osobnego forum.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zeus
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 7

PostWysłany: Sro Mar 02, 2005 21:42    Temat postu: podłączenia do dc++ Odpowiedz z cytatem

No i proszę.... wystarczyło trochę chęci i niespełna 30 minut wskoczyłem na wyższy poziom wtajemniczenie. Mam już DC++ i owszem - działa - wszystko ok. Dzięki SERO
Teraz etap drugi
Należę chyba do nie licznego grona, które za ciężką kasę kupuje oprogramowanie, gry, muzykę i inne w systemie full legal. Tzn w sklepie. Chętnie się tym podzielę tylko niech ktoś poradzi jak mam to wszystko zgrać na dysk. Czy nie będzie przeszkód z zabezpieczeniami. W udospenionym przezemnie katalogu jest spis filmów DVD, są też gry i ok 500 płyt muzy. Co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hudy
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 41
Skąd: Szopena 29

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na lato zrub spis tego wszystkiego i udostępnij na DC po co to wszystko zrzucać na dysk , kto co potrzebuje to sie zgłosi po płytke daleko nie ma blok dalej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zeus
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 7

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 21:55    Temat postu: filmoteka Odpowiedz z cytatem

już udostępniłem zbiór z filmoteką na dvd i ..... cisza
na dysku jest program i do niego plik z danymi (nawet okładki można zobaczyć), a le najważniejsze są moje recenzje do filmów i obsada!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Sob Mar 05, 2005 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeus - udostepniłeś na DC++ plik "Ant movie catalog.lnk", który jest jedynie SKRÓTEM do katalogu, który masz umieszczony zapewne na dysku.
Ściąganie tego pliku nikomu nic nie da, gdyż nie ma dostepu do Twojego komputera.
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zeus
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 7

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 22:26    Temat postu: filmoteka Odpowiedz z cytatem

rozumiem..... i znów się czegoś nauczyłem. Przegram więc cały ten program do udostępnionego katalogu i spoko.... Jakby coś było nie tak dajcie znać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group