OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Co lepsze??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 02 Paź 2004
Posty: 169
Skąd: Kora

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 9:57    Temat postu: Co lepsze?? Odpowiedz z cytatem

Mam karte sieciową Digitus-Network 10/100 200Mbps FDX Chipset Realtek Chipset ale ostatnio kupiłem płyte główną z zintegrowaną kartą Gigabit Ethernet LAN pozwalającą na transmisje 1Gbps. Lepsza była by chyba ta druga czy zmina by coś dała??czy wymagała by jakiś zmian na serwerze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stiv
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 110
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak użyjesz karty zintegrowanej z plyta glowna to bedziesz musial podac adminowi numer MAC tej nowej karty zeby wprowadzil odpowiednie zmiany na serwerze inaczej nie bedziesz mial wyjscia na swiat.
Co do wyboru karty to juz twoja sprawa, ja bym wybral ta co jest na plycie, po co masz zaimowac sobie miejsce w kompie, pozatym teraz juz te karty zintegrowane sa bardzo dobre i nie odbiegaja jakoscia od oddzielnych kart a czasem sa nawet lepsze.
_________________

Cytat:
Boimy się nie smierci, lecz wyobrażenia, jakie o niej mamy. (Seneka Mlodszy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group