OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





System rotacji bannerów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Wto Gru 07, 2004 1:35    Temat postu: System rotacji bannerów Odpowiedz z cytatem

Właśnie uruchomiłem system rotacji bannerów na naszej stronie głównej - podczas wchodzenia do naszego serwisu jest wyświetlany losowo jeden z trzech bannerów.

I od razu uprzejmie proszę o zrozumienie mojej dobrej woli i NIE naciskanie na mnie, abym umieszczał tam jakiekolwiek dodatkowe bannery. Ja chętnie wysłucham wszystkich propozycji, ale kosztuje to trochę pracy, a ja nie mam na to wszystko czasu. Zrobię (dodam) - jak będę miał czas, ochotę i zacięcie, żeby się tym zająć. To nie jest mój obowiązek, robię to społecznie.

Jeśli znowu zostanę publicznie zwyzywany od najgorszych, bo komuś coś tam nie pasuje to po prostu cały system bannerów wywalę w ............ .
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group