OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





3 pytania ws. laptopa.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bjorn
Zaawansowany
Zaawansowany


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 463
Skąd: Osada Jana

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 0:53    Temat postu: 3 pytania ws. laptopa. Odpowiedz z cytatem

Cześć.

Zacznę od tego, że jest to mój pierwszy laptop i wszystko co z nim związane jest mi obce i nowe, dlatego zwracam się z trzema pytaniami w sprawie mojego kompa.

tak wiec nie wiem, może to normalne, nie sprawdzałem tego gdzie indziej ( swoją drogą nawet nie znam poprawej nazwy tego elementu Wink " mata dotykowa ? " ) zauważyłem, że od prawej strony ze dwa centymetry w lewo jak na obrazku do mniej wiecej tez zoltej kreski, gdy na pulpicie naciskam w tym obrszarze kukrsor sie nie porusza gdy to natomiast zrobie z lewej strony i przeciagne linię, palec na prawo jest w porzadku, jednak w tamtym obszarze kursor sie nie porusza ani poziomo, ani pionowo czy takie cos jest Ok ?!!

ps. zapomniałem dodać, że jak przykładowo otwieram zdjęcie i chcę je powiększyć, to w tym obszarze po prawej dotykając, zdjęcie bez problemu się powiększa, problem jest z pulpitem.

kolejne pytanie te dwa przyciski pod spodem, lepiej pracują gdzy używa się ich naciskając bardziej ku środkowi pracują elastyczniej, gdy nacisnę np na środku czy znów bardziej po prawej stronie przycisku tabelka się otwiera, ale ten "stuk" jest głośniejszy. Nie zwróciłem uwagi na samym początku jak to wyglądało wiec chciałbym zapytać was, tak z ciekawości poprzyciskałem te klawisze na komputrze Sony Vaio i w każdym miejscu pracuje tak samo.

i ostatnie pytanko, też na to chyba uwagi nie zwracałem wcześniej, ale ostatnio przy włączaniu kompa dosyć intensywinie pracuje twardy dysk, nie wiem dlaczego się tak dzieje, może ja jestem przewrażliwiony, alw wydaje mi się, że za każdym razem gdy odpalam sprzęt to on nie powiniem tak "hałasować". Po kilku minutach wszystko się normuje i już jest okej.

Dzięki z górki za pomoc. Jeśli chodzi o laptopy serio się nie znam i sam w tej kwestii odpowiedzieć nie potrafię.

Pozdrawiam
Bjorn.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BLOKERS
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 69
Skąd: z bloku :)

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tam spoko ziomek luzzz brat nie wariuj... niektore typy tak maja Smile
szczególnie z tymi klawiszami pod "myszka"

jak chcesz to moge sie zamienic z P3 700MHz na tego twojego lapka Smile

Wink

POZDROS Razz
_________________
Zaiste powiadam wam..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group