OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





dla zmotoryzowanych... i nie tylko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Ciekawostki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivona
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 02 Paź 2004
Posty: 10

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 23:59    Temat postu: dla zmotoryzowanych... i nie tylko Odpowiedz z cytatem

WYPISKI z protokołów zgłoszeniowych PZU. Autentyczne wyjątki z opisów wypadków samochodowych sporządzonych przez kierowców:

Arrow Byłem pewien, że ten człowiek nie dotrze na drugą stronę ulicy, kiedy go stuknąłem.
Arrow Przechodzień nie miał żadnego pomysłu, którędy uciekać więc go przejechałem.
Arrow Mój samochód był prawidłowo zaparkowany w tyle innego samochodu.
Arrow Nagle znikąd pojawił się niewidoczny samochód, uderzył w mój samochód, po czym zniknął.
Arrow Nie pamietam dokładnie okoliczności wypadku, ponieważ byłem kompletnie pijany. W celu uzyskania dalszych szczegółów proszę zwracać sie do policji.
Arrow Jechałem do lekarza z chorym kręgosłupem, kiedy wypadł mi dysk, powodując wypadek.
Arrow Nie wiedziałem, że po północy też obowiązuje ograniczenie prędkości.
Arrow Dałem sygnał klaksonem, ale nie działał, ponieważ został skradziony.
Arrow Pośrednią przyczyną wypadku był mały człowieczek w małym samochodzie z dużą buzią.
Arrow Zdałem sobie sprawę, że może być nieciekawie. Golf jedzie nam w maskę. Spojrzałem na zegarek - była 7.05.
Arrow Wracając do domu skręciłem omyłkowo we wjazd do innego domu i uderzyłem w drzewo, którego u mnie w tym miejscu nie ma.
Arrow W szybkim tempie zbliżał się do mnie słup telegraficzny. Zacząłem jechać zygzakiem, ale i tak słup trafił mnie, uszkadzając chłodnicę.
Arrow Mój samochód uderzył w ogrodzenie, przekoziołkował i wyrżnął w drzewo. Wtedy straciłem panowanie nad kierownicą.
Arrow Zobaczyłem smutną twarz z wolna przelatującą przed przednią szybą a potem ten pan gruchnął na dach mojego samochodu.
Arrow Ten chłopak na drodze był jednocześnie wszędzie i nigdzie. Musiałem wiele razy skręcać zanim w niego trafiłem.
Arrow Przejeździłem 40 lat i ze zmęczenia zasnąłem za kierownicą.

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Ciekawostki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group