OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Zmaiany na Forum ?!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ugacz
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 73

PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 23:50    Temat postu: Zmaiany na Forum ?! Odpowiedz z cytatem

Witam
Ten apel kierowany jest szczególnie do Adminów, ale opinie innych użytkowników chyba też będą mialy jakąs wagę.
Mianowicie mam propozycje, w zwiazku z coraz wiekszym zainteresowaniem, aby Giełde na naszym forum nieco zmodernizowac. Nie znam sie na tym, a prawdopodobnie wiaze sie to z wiekszym lub mniejszym nakladem pracy, wiec apel jest do autora(ów) Forum.
Szczególy:
- dobrze byłoby, gdyby pojawila sie juz opcja kasowania starych (nieaktualnych) ogloszen;
- uproszczeniem tez byloby utworzenie dwoch dzialow: Oferuję, Poszukuję -czy jakos tak

To chyba na tyle propozycji z mojej strony. Jezeli ktos ma jakies inne sugestie niech pisze, a ostateczna decyzja i tak nalezy do autora(ów).
pozdro, ugacz Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Pią Gru 03, 2004 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedziałem Ci już tutaj:

http://www.osadanet.pl/forum/viewtopic.php?t=126

Ale dobrze - tym razem bardziej szczegółowo:
1. Nie można dać wam możliwości kasowania starych ogłoszeń. Mogę dać prawo do kasowania WASZYCH wpisów, ale wtedy skasujesz pierwszy wpis z ogłoszeniem, a cała dyskusja zostanie. Można po prostu na końcu napisać wyraźnie (wytłuszczenie, inny kolor, większa czcionka):


NIEAKTUALNE!


2. Na razie nie będzie nowych działów - było zaledwie 40 ogłoszeń, nowe są zawsze na samej górze, więc chyba trudno się pogubić. Zresztą to w interesie ogłoszeniodawcy powinno być dobrze oznaczyć temat wiadomości, np.:

[SPRZEDAM] Monitor 60" LCD SUPER-MEGA OB

3. I tak na wszelki wypadek: to tylko moje zdanie - jak się ktoś z nim nie zgadza to niech śmiało pisze. Po to jest to forum.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Sro Gru 15, 2004 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No znalazłem troszkę inne rozwiązanie - po prostu ogłoszenia są automatycznie kasowane po 14 dniach. Chyba, że pojawią się do nich odpowiedzi. Wówczas te 14 dni odlicza się od daty ostatniej odpowiedzi. Mam nadzieję, że to Cię zadowoli.

Szczegóły tutaj:
http://www.osadanet.pl/forum/viewtopic.php?t=162
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group