OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Serwer domeny niedostępny; HELP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 9

PostWysłany: Pon Gru 20, 2004 20:55    Temat postu: Serwer domeny niedostępny; HELP Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od kilku dni mam kłopoty z zalogowaniem sie do sieci. Po wpisaniu hasła dostaje odpowiedź, że serwer domeny jest niedostepny
i werfikacja hasła jest niemozliwa. Choć wczoraj to nawet na net nie mogłam wejść. Działy się jakieś cuda na kiju Wink . Sformatowałam dzisiaj kompa i nic dalej to samo. Sieć jest dobrze skonfigurowana, według samouczka. Czy ktoś może wie co może być nie tak???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stiv
Aktywny
Aktywny


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 110
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Gru 20, 2004 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy zalogowanie do sieci, my sie nie logujemy do sieci, najlepiej wyrzuc uzytkownika z haslem i utworz nowego bez zadnego hasla tylko z nazwa uzytkownika.

A najlepiej to pytaj ADMINA i sprawdz czy aby napewno masz wpisana nazwe grupy roboczej.
_________________

Cytat:
Boimy się nie smierci, lecz wyobrażenia, jakie o niej mamy. (Seneka Mlodszy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 9

PostWysłany: Pon Gru 20, 2004 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że jak nie wiem jak to inaczej opisać opisać. Chodzi mi o to, że nie widzę nikogo w otoczeniu sieciowym, na RealPopie też nie mam użytkowników. A włączając kompa musiałam wpisywać hasło, które było potem weryfikowane. ok bedę walczyć dalej, choć czarno to widzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 89
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Gru 20, 2004 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co przeczytalem wlasnie na forum, admnistratorzy wylaczyli otoczenie sieciwe wiec ono nie bedziedze dzialac Smile
wiec sie tym nie przejmuj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivan ma rację - otoczenie jest chwilowo niedostępne.

Serwer domeny/ otoczenia sieciowego / sieci lokalnej miał dziury i musiałem go wyłączyć. Jest już nowa wersja ale uruchomię ją najprawdopodobniej dopiero w czasie świąt. To sporo roboty wymaga, a przy obecnych problemach z łączami zdalna praca nad tym zajęłaby całe wieki.

To nie jest jedyna rzecz, którą przesuwam na czas późniejszy z tego powodu...

Eeech... Coś mi się wydaję, że sobie "odpocznę" w te święta Sad.
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group