OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Ha-Long - chyba tak to sie nazywa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ugacz
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 73

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 2:05    Temat postu: Ha-Long - chyba tak to sie nazywa Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie, taką stołówkę odwiedzilem niedawno.
Oto moja oipnia:
1- zupa, no cóż student taki jak ja nie wybiera najdrozszych pozycji, - bambusowa- dosyc dobra, z wkladką troszke malo soli ale to podobno zdrowo- moja ocena 4 (w skali 0-5)
2- ryż z kurczakiem (rózwniez jedna z tanszych pozycji), no coz, moja kobieta miala ryz rozmaitosci czy jakos tak i miala 10x razy wiecej mieska niz ja, a ponoc to moja strawa miala w niego obfitowac. Poza roznica w nazwie i ilosci kury - potrawy IDENTYCZNE (wg mnie). Inna sprawa, ze bylo to smaczne i ilosc ktora pozwala sie najesc. Ocena 3,5.
3- cena: a wiec nie wydalem za duzo a najadlem sie bardzo - 5
4- obsluga: oj z tym niesety nie najlepiej, nie żeby chamsko, ale czulem sie jak na szkolenj stołówce, a nie o to mi chodzilo - 2
5- ogolnie lokal- lipa, lipa: straszne pomieszanie stylow, kolorow itp, poza tym zimno, a w toalecie brak recznikow i mydla !!! - 0

Ogolnie: polecam jadlo na wynos, bo jest taka opcja. Jezeli natomiast ktos z Was chcialby sie wybrac na mila kolacje (obiad) to odradzam ten lokal, niestety.
Jeszcze jedno: prawdopodobnie inne dania sa tez smaczne i rownie obfite, gdyz takie opinie juz slyszalem. Idźcie i smakujcie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Tarnowskie Góry / Osada Jana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group