OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Poziom zadowolenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dick
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1183
Skąd: jestem z miasta :)

PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 10:40    Temat postu: Poziom zadowolenia Odpowiedz z cytatem

Na jednym roboczym spotkaniu użytkowników sieci, padło stwierdzenie, że posty na forum, na temat działania sieci pojawiają się jedynie wtedy, gdy coś szwankuje.
Skutek jest taki, że dla zewnętrznego obserwatora czytającego forum, działanie naszej sieci to same usuwanie awarii i usterek, ciągła walka z problemami typu zwis switchy, zakłócenia radia, zaniki zasilania, luźne wtyczki itp.

Mój komputer od serwera dzieli tylko jedno urządzenie, które chyba nie miało awarii od początku działania sieci. Tak więc mam nieprzerwany dostęp do internetu od kilku lat. Tym samym nie mam powodu do narzekań.

Jednak gdy mówię o tym komuś z zewnątrz, to spotykam się z odpowiedzią: "Nie kłam, czytałem wasze forum, co chwila jakaś awaria..."

Biorąc powyższe pod uwagę uznałem, że brakuje nam wątku, w którym moglibyśmy okazać nasze zadowolenie z działania sieci, napisać o prędkości ściągania p2p jaką udało nam się osiągnąć, wrzucić słowo podziekowania dla administratorów za szybkość reakcji itp.

Zapraszam do dzielenia się opiniami
_________________
pozdrawiam
dick
(do usług + 22% VAT)
==============================
Administratorzy to się nie znają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group