OsadaNET / <?php print $title; ?>


  Banner





Coś nie tak.....

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brutus
Zarząd Główny
Zarząd Główny


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 196
Skąd: OSADA JANA

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 23:42    Temat postu: Coś nie tak..... Odpowiedz z cytatem

Witam

Od jakiegoś czasu obserwuje, że nie można oglądać płynnie teledysków na Interii czy też krótkich relacji filmowych zamieszczonych np. na Onecie.
Nie wiem czym to jest spowodowane. W Interi dopiero po zaznaczeniu prędkości 56kbit można coś zobaczyć w miarę płynnie, przy wyższych paramertach sprawa kończy sie na wiecznym buforowaniu Sad
Ciekawi mnie to o tyle, że chyba idzie to Tepsą, która z moich obserwacji wcale nie jest wyżyłowana na maksa (chyba, że się mylę).
Ponadto niektórzy piszą ze na grach też mają duże lagi mimo że łacze nie idzie na 100%.

Co może być przyczyna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mati N.
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 566
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie sieć dziala idealnie, strony szybko sie ładują i ogólnie jest ok. Cool Cool
_________________
Pozdrawiam Mati

Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sERo
Administrator sieci
Administrator sieci


Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 1721
Skąd: PORTER

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam sił: co ma temat wątku do jego zawartości ("Coś nie tak"), co ma łącze TPsa do gier, czemu osobny temat do opisu jednego problemu itp.

Blokuję...

Dyskusja tu: http://www.osadanet.pl/forum/viewtopic.php?t=108
_________________
BOFH

To nie jest takie proste. Tak się tego nie robi. To nie działa w ten sposób. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OsadaNET Strona Główna -> Komputery i sieć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group